Podsumowanie akcji "Misie Ratownisie"

29.11.2017 r. przedstawiciele Samorządu Szkolnego wzięli udział w podsumowaniu akcji "Misie Ratownisie", której organizatorem była poseł Bożena Henczyca. Uroczystość odbyła się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie.

Akcja polegała na podzieleniu się swoim pluszakiem, maskotką, misiem. Zebarane maskotki trafiły do jednostek straży pożarnych i pogotowia ratunkowego, a stamtąd w razie potrzeby trafią do dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych.

Podczas spotkania z panią poseł uczniowie naszej szkoły otrzymali Certyfikat Małych Ratowników akcji "Misie Ratownisie" oraz słodki upominek dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

W podsumowaniu akcji uczniom towarzyszyły: dyrektor szkoły - Barbara Maras i opiekun samorządu - Małgorzata Poślod.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za wielkie serce i zaangażowanie.