Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 r. społeczność Szkoły  Podstawowej w Perzowie  rozpoczęła nowy rok szkolny.

To dzień  szczególnie ważny dla uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą.

Tradycyjnie nowy rok szkolny rozpoczęliśmy  Mszą świętą w kościele p.w. Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Turkowach.

Następnie wszyscy zgromadzili się na inauguracyjnym apelu, w czasie którego Dyrektor Szkoły Podstawowej w Perzowie Halina Kozan powitała bardzo serdecznie zebranych oraz zapoznała wszystkich z organizacją roku szkolnego 2014/2015.

Szkołę w tym uroczystym dniu odwiedziły Wójt Gminy Perzów - Bożena Henczyca i Seretarz - Weronika Urbańska. Panie złożyły wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia na nowy rok szkolny, a dzieci otrzymały upominki - odblaski, aby bezpiecznie poruszać się w drodze do i ze szkoły.