Spotkanie przedświąteczne

W piątek 21 grudnia w naszej szkole odbyło się przedświąteczne spotkanie społeczności szkolnej, w czasie którego zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Do wspólnego kolędowania zaprosili wszystkich ks. Ryszard Zieliński i nauczyciel muzyki pan Grzegorz Górecki.

Spotkanie było również okazją do nagrodzenia dzieci z klas I-III, które wzięły udział w konkursie na stroik bożonarodzeniowy.

Wiele radości przyniósł uczniom quiz bożonarodzeniowy z użyciem smartfonów, który przygotował nauczyciel informatyki pan Leszek Urbański. Dzięki nowoczesnej aplikacji  wszyscy jednocześnie mogli wziąć udział w quizie, przetestować swoją wiedzę, porównać wyniki i obserwować  poprawność odpowiedzi.

Po spotkaniu w holu szkoły wszyscy udali się z wychowawcami do klas, by po złożeniu życzeń i podzieleniu się opłatkiem, zasiąść do wspólnie przygotowanego stołu.