Laureaci konkursu poetyckiego

W związku  z obchodami 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Urząd Gminy w Perzowie. Organizatorem konkursu "Niepodległa wierszem pisana" było Biuro Programu "Niepodległa".

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 10.12.2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie. Podczas wieczoru poetyckiego uczestnicy mogli zaprezentować wiersze swojego autorstwa. Młodzi artyści dostarczyli widowni wiele walorów artystycznych, a także przekazali w swoich utworach mnóstwo ważnych wartości moralnych. Po "uczcie duchowej" przyszedł czas na słodki poczęstunek w postaci fontanny czekolady z owocami, na który zostali zaproszeni wszyscy uczestnicy wieczoru.

Laureaci konkursu z naszej szkoły:

I miejsce: Julia Raczyńska (kl. 8)

II miejsce: Adrianna Skiba (kl.4)

Franciszek Sobczyk (kl.6)

Aleksandra Janasek (kl.8)

III miejsce: Julia Zgarda (kl.5a)

Anna Kula (kl.6)

Aleksandra Snopek (kl.6)